کمک اینستاگرام بهنوش بختیاری صفحه شخصی بهنوش بختیاری

کمک: اینستاگرام بهنوش بختیاری صفحه شخصی بهنوش بختیاری اندیشه فولادوند بهنوش بختیاری فرهنگ زندگی فرهنگ و هنر سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش و سرمربیان خارجی جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پنجشنبه بالاخره فدراسیون فوتبال استرالیا سرمربی تازه تیم ملی کشورش را اعلام کرد و فان مارویک هدایت تیم ملی این کشور را در جام جها

کی‌روش و سرمربیان خارجی جام جهانی ۲۰۱۸

کی روش و سرمربیان خارجی جام جهانی ۲۰۱۸

عبارات مهم : خارجی

۳۷ درصد سرمربیان حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خارجی هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پنجشنبه بالاخره فدراسیون فوتبال استرالیا سرمربی تازه تیم ملی کشورش را اعلام کرد و فان مارویک هدایت تیم ملی این کشور را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بر عهده خواهد گرفت. با این اتفاق همه سرمربی های حاضر در این مسابقه ها آشنا شدند. از ۳۲ سرمربی حاضر در جام جهانی، ۱۲ نفر خارجی هستند که در مجموع ۳۷ درصد آنها ملیت متفاوت با تیم ملی تحت هدایتشان دارند. در ادامه به سرمربی های خارجی جام جهانی اشاره می شود.

کی‌روش و سرمربیان خارجی جام جهانی ۲۰۱۸

روبرتو مارتینس

سرمربی اسپانیایی در جام جهانی بر روی نیمکت بلژیک خواهد نشست. او تجربه زیادی در انگلیس داشته و در تیم هایی همچون سوانسی، ویگان و اورتون بوده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پنجشنبه بالاخره فدراسیون فوتبال استرالیا سرمربی تازه تیم ملی کشورش را اعلام کرد و فان مارویک هدایت تیم ملی این کشور را در جام جها

خوسه پکرمن

سرمربی آرژانتینی در اسپانیا به خاطر هدایت تیم لگانس شهرت دارد. او از سال ۲۰۱۲ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا آشنا شد و در روسیه نیز همچنان با این تیم خواهد بود. پیش از این هدایت تیم های زیر ۲۰ سال آرژانتین و تیم بزرگسالان این کشور را بر عهده داشت. پکرمن تجربه حضور در کلوب هایی همچون تیگرس، تولوکا، کولو کولو، آرخنتینوس جونیورز و چاکاریتا را دارد.

اروه رنار

کی‌روش و سرمربیان خارجی جام جهانی ۲۰۱۸

سرمربی فرانسوی در فوتبال آفریقا سابقه زیادی دارد. او هدایت تیم هایی همچون غنا (به عنوان دستیار)، زامبیا، آنگولا و ساحل عاج را برعهده داشت. رنار از سال ۲۰۱۸ به عنوان سرمربی مراکش معرفی شد. حضور سرمربی فرانسوی در کشور آفریقایی باعث شد مراکش در سطح جهانی دوباره بدرخشد. با این حال او تجربه خوبی در کلوب های لیل و سوشوی فرانسه نداشته است.

فان مارویک

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پنجشنبه بالاخره فدراسیون فوتبال استرالیا سرمربی تازه تیم ملی کشورش را اعلام کرد و فان مارویک هدایت تیم ملی این کشور را در جام جها

سرمربی هلندی آخرین مربی بود که حضورش در جام جهانی قطعی و به عنوان سرمربی استرالیا گزینش شد. او پیش از این هدایت تیم ملی عربستان را بر عهده داشت و قرار بود این تیم را راهی جام جهانی کند ولی فدراسیون فوتبال عربستان او را کنار گذاشت. مارویک هدایت تیم های بزرگی همچون فاینورد، هامبورگ و دورتموند را بر عهده داشت. همچنین توانست به همراه تیم ملی هلند تا فینال جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی افزایش کند ولی در آن دیدار مغلوب اسپانیا شد و از کسب قهرمانی باز ماند.

هکتور کوپر

کی‌روش و سرمربیان خارجی جام جهانی ۲۰۱۸

سرمربی آرژانتینی تجربه حضور در اسپانیا را با تیم های مایورکا، والنسیا، رئال بتیس و راسینگ سانتاندر داشت. کوپر آرژانتینی از سال ۲۰۱۵ بر نیمکت تیم ملی مصر نشست و توانست این تیم را به جام جهانی ۲۰۱۸ برساند.

خوان کارلوس اسوریو

سرمربی کلمبیایی نخستین حضورش را به عنوان سرمربی در تیم ملی تجربه خواهد کرد. او از سال ۲۰۱۵ به عنوان سرمربی تیم ملی مکزیک برگزیده شد و این تیم را به جام جهانی رساند. اسوریو پیش از این هدایت تیم هایی همچون سائوپائولو، ناسیونال، پوئبلا، اونسه کالداس، نیویورک رد بولز، شیکاگو فایر و میوناریوس را بر عهده داشت.

کارلوس کی روش

سرمربی پرتغالی به علت دوران حضورش در رئال مادرید، منچستر یونایتد و تیم ملی پرتغال آشنا شده است هست. او اغلب هدایت تیم های خارجی را بر عهده و دوران کوتاه مدتی در این تیم ها داشته است ولی جای تعجب دارد که از سال ۲۰۱۱ در کشور عزیزمان ایران مانده هست. کی روش پیش از این در تیم های ملی پرتغال، آفریقای جنوبی و امارات حضور داشت.

ریکاردو گارکا

سرمربی آرژانتینی در سال ۲۰۱۵ جهت نخستین بار حضور در یک تیم ملی را تجربه کرد. او هدایت پرو را بر عهده گرفت و حالا با این تیم در جام جهانی حضور دارد. گارکا پیش از این سرمربی تیم زیر ۲۰ سال آرژانتین بود و در این کشور هدایت تیم های باشگاهی همچون ایندپندیته، تایرس، بلس و کلن را بر عهده داشت.

وحید خلیل هوژیچ

سرمربی بوسنیایی از سال ۲۰۱۵ بر نیمکت ژاپن نشست. مردم این کشور از عملکرد این سرمربی راضی هستند. او پیش از این در تیم های الجزیره و کاستاریکا حضور داشت. همچنین در سال ۲۰۰۳ هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده داشت. ترابوزون اسپور آخرین تجربه حضور خلیل هوژیچ در یک تیم باشگاهی بود که تنها چهار ماه طول کشید.

خوسه آنتونیو پیتسی

سرمربی آرژانتینی تجربه حضور در تنه ریف، والنسیا، بارسلونا و ویارئال را داشته هست. او بیش از یک سال هدایت تیم ملی شیلی را بر عهده داشت ولی نتوانست این تیم را راهی جام جهانی کند. با این حال اکنون وقت دارد به عنوان سرمربی تیم ملی عربستان در جام جهانی حضور داشته باشد.

ارنان گومس

سرمربی کلمبیایی توانست جهت نخستین بار پاناما را راهی جام جهانی کند. او از سال ۲۰۱۴ هدایت این تیم را بر عهده گرفت. گومس پیش از این در کلمبیا (دو دوره مختلف) و اکوادور حضور داشت. او در بخش باشگاهی تنها در کشورش کار کرده هست. ناسیونال، ایندپندینته دِ مدئین و ایندپندینته دِ سانتافه از جمله آنها هستند.

واژه های کلیدی: خارجی | سرمربی | جام جهانی | جام جهانی | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | سرمربی تیم ملی فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz